O nas - bezpieczne zakupy

NIEMCHEM.com to duży polski dystrybutor chemii z Niemiec i z innych krajów. Istniejemy od 2002 roku zaopatrując tysiące domów i firm w profesjonalną, najwyższej jakości chemię gospodarczą, kosmetyki i akcesoria. Naszym priorytetem są atrakcyjne ceny oraz zadowolenie klientów.

Zaopatrujemy:

  • ponad 150 tysięcy klientów detalicznych,
  • kilkaset sklepów z chemią gospodarczą,
  • sprzedawców na Allegro
  • kilkanaście hurtowni na terenie Całej Polski
  • hurtownie i sklepy w Czechach

WYSOKIE OCENY KLIENTÓW

Wiarygodność potwierdzają setki tysięcy komentarzy w największym polskim serwisie sprzedaży Allegro. Sprawdź nasze komentarze! 99,9% zadowolonych klientów. Wysokie standardy, szybkość działania i uczciwość to u nas podstawa zaufania jakim chcemy, abyście Państwo nas obdarzyli. Wiemy, że po pierwszym zakupie, staną się Państwo naszymi stałymi klientami, jak tysiące Polaków.

ZAWSZE AKTUALNE STANY MAGAZYNOWE

Wychodzimy z założenia, że szybkość wysyłki jest bardzo ważna.

Jako nieliczni sprzedajemy towar dostępny fizycznie w naszych magazynach. Nie sprzedajemy wirtualnego towaru jak większość firm, które mają każdy produkt po 1000 szt. Zawsze podajemy wiarygodne i aktualne stany magazynowe.

45 DNI NA ZWROT

Dajemy naszym Klientom (konsumentom) nie 14 dni, ale aż 45 dni na zwrot towaru. To znacznie więcej niż aktualne standardy. Od dzisiaj nie musicie się już Państwo zastanawiać nad trafnością swojego wyboru. Zakupy w NIEMCHEM.com są zawsze bezpieczne. Proces zwrotu jest łatwy, a pieniądze odsyłamy natychmiastowo.

BEZPIECZNE PAKOWANIE

Wprowadziliśmy na stałe system pakowania w technologii AIRSPEED. Jest to system wypełniania paczek poduszkami powietrznymi, które w najlepszy sposób zabezpieczają towar przed uszkodzeniem. W roku 2014 wyposażyliśmy magazyn pakujący w maszynę do produkcji wypełniacza powietrznego, dzięki czemu paczki są optymalnie zabezpieczone. Mamy najniższy z możliwych wskaźnik uszkodzeń paczek na poziomie 0,0016%.

Solidne zapakowanie przesyłki jest naszą domeną. Dbamy o to, bo wiemy, że dla Państwa to bardzo ważne. Jeżeli z jakiegoś powodu dotrze do Państwa uszkodzona przesyłka, prosimy odmówić jej odbioru, skontaktować się z nami, a my wyślemy Państwu nowe produkty.

NOWOCZESNY MAGAZYN

Jako jedna z nielicznych firm na rynku: Posiadamy Własny Nowoczesny Magazyn Wysokiego Składowania o pojemności 2100 palet ! Sprzedawane towary posiadamy realnie na naszym magazynie, co gwarantuje szybką realizacje zamówień. Codziennie wysyłamy kilka tysięcy produktów do naszych Klientów.

Dzięki bardzo dobrej organizacji pracy i wieloletniemu doświadczeniu obsługujemy olbrzymie ilości zamówień z szybkim terminem realizacji. W przeciągu ostatnich 3 lat nasza firma zrealizowała prawie 900 tysięcy zamówień.

Obsługujemy Klientów detalicznych, sklepy, stoiska handlowe i hurtownie z chemia gospodarczą na terenie całego kraju.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel