Program lojalnościowy

Program lojalnościowy Niemchem.com sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy stały klient zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty za zakupy produktów, wystawione opinie oraz za zapisanie się do newslettera.

Punkty przyznawane są automatycznie po zakończeniu transakcji, przy płatności z góry system przyznaje punkty po wysłaniu zamówienia (nie w momencie zakupu), natomiast przy płatności za pobraniem punkty zostają przyznane w momencie otrzymania płatności od firmy kurierskiej, co może trwać nawet do 10 dni.

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

Wybrane produkty wyłączone są z gratyfikacji punktowej. Produkt wyłączony z gratyfikacji punktowej jest tym samym wyłączony z systemu rabatowania, tzn. nie ma możliwości zakupienia go w niższej cenie za posiadane punkty lojalnościowe. Za niektóre produkty możesz okazyjnie otrzymać więcej punktów. Informacje o ilości punktów znajdują się w opisie każdego produktu.

Za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 punkt!*

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną opinię o produkcie zdobywasz punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów. Nie akceptujemy jednak opinii wulgarnych, nieprawdziwych oraz krótkich, pisanych wyłącznie celem uzyskania punktu.

Za każdą zatwierdzoną opinię otrzymasz 1 punkt!

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

Za zapisanie się do newslettera otrzymasz 5 punktów!

➲ Wymień punkty na rabat

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz je wymienić na rabat dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.

200 punktów = 4% rabatu na całe zamówienie*

400 punktów = 6% rabatu na całe zamówienie*

* wybrane produkty nie są objęte programem lojalnościowym

* rabaty i promocje nie sumują się (np: jeżeli produkt ma cenę promocyjną 19,99 zł, to system nie udzieli na niego dodatkowego rabatu za posiadane punkty lojalnościowe)

pixel