Kawy mielone

( ilość produktów: 1 )

Wyjątkowe kawy mielone

W ofercie naszego sklepu znaleźć można spory wybór kaw mielonych. Kawy mielone to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą zmielić ziaren kawy w specjalnym młynku. Kawy mielone są bardzo szybkie i łatwe w przygotowaniu, a ich aromat jest nadal głęboki i wyrazisty. W naszym sklepie znajdują się kawy mielone z Włoch oraz kawy mielone z Niemiec. Posiadamy w ofercie niemiecką kawę mieloną Jacobs Krönung, Mövenpick oraz Dallmayr. Niemiecka kawa Mövenpick powstaje z ziaren, które pochodzą z certyfikowanych farm, a firma swoim działaniem wspiera zachowanie ekosystemów i poprawę warunków życia dla robotników rolnych. Kawa mielona Mövenpick z Niemiec doskonale nadaje się do caffe crema ze złocistą pianką, a swój smak i bogaty aromat zawdzięcza starannemu i długotrwałemu paleniu.

Mielona kawa Jacobs Krönung dostępna w naszym sklepie to z kolei bestseller na niemieckim rynku już od ponad czterech dekad. Kawa ta wyróżnia się wyrazistym smakiem i aromatem, który pochodzi ze średniego stopnia palenia ziaren. Ziarna używane do produkcji tej niemieckiej kawy pochodzą z najlepszych plantacji na świecie. Z kolei kawa Dallmayr to najwyższej jakości mieszanka kaw arabskich. Kawa ta jest mało kwaśna, a przy tym posiada pełną zawartość kofeiny. Sprawdzi się doskonale jako poranna kawa do śniadania. Włoskie i niemieckie kawy mielone cieszą się bardzo dobrą opinią wśród konsumentów ze względu na dobry smak i wysoką jakość oraz bardzo korzystną cenę.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel