Środki czystości do domu

( ilość produktów: 504 )

usuń kamień w łazience z Antikalem

Środki do mycia i czyszczenia całego domu

W naszym sklepie znajduje się bardzo szeroki asortyment środków do mycia i czyszczenia z Niemiec. Środki czystości z Niemiec charakteryzują się bardzo wysoką jakością, co w połączeniu z konkurencyjną ceną powoduje, że niemieckie środki czystości to obowiązkowe wyposażenie wielu polskich gospodarstw domowych. W naszym sklepie znajdują się środki czystości podzielone według pomieszczeń, do mycia których służą, np. łazienki czy kuchni. Posiadamy również niemieckie środki czystości dedykowane konkretnym powierzchniom takim jak podłogiszyby czy meble.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się nie tylko płyny do czyszczenia, ale również mleczka i pasty a także specjalne chusteczki i ściereczki przeznaczone do mycia szyb, mebli czy kuchni oraz wielu innych pomieszczeń i powierzchni. Środki czystości oferowane w naszym sklepie pochodzą z Niemiec, co oznacza, że posiadają bardzo wysokie stężenie koncentratu. To oznacza, że są one wydajniejsze niż takie same preparaty kupione w Polsce oraz bardziej efektywne. Środki czystości z Niemiec potrafią poradzić sobie z każdym brudem a przy tym są wygodne i bezpieczne w użyciu.

Ostatnio oglądane
Pureven Aromatic Zawieszka do WC Blue Aquatic UKPureven Aromatic Zawieszka do WC Blue Aquatic UK
3,32 zł
Pureven Aromatic Zawieszka do WC Cristal Lemon UKPureven Aromatic Zawieszka do WC Cristal Lemon UK
3,32 zł
Pureven Aromatic Zawieszka do WC Lavender Field UKPureven Aromatic Zawieszka do WC Lavender Field UK
3,32 zł
Cif Perfect Finish Pleśń Czarne Osady Spray 435mlCif Perfect Finish Pleśń Czarne Osady Spray 435ml
11,41 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel