Chusteczki i Ściereczki

(liczba produktów: 27)
Ściereczki do czyszczenia to poręczne rozwiązanie, które umożliwia szybkie wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni i materiałów. Chcesz delikatnie przemyć ekran telewizora, skórzaną kanapę, glazurową podłogę lub kuchenny blat? Sięgnij po opakowanie specjalistycznych, nawilżanych chusteczek. Czystość i przyjemny zapach są gwarantowane!

Szybko, ekonomicznie i higienicznie

Ściereczki do czyszczenia pochodzące od oryginalnych producentów wykazują wysoką skuteczność i wydajność. Z łatwością usuwają kurz i tłuste plamy bez użycia detergentów. To niezbędniki w każdym gospodarstwie domowym. Są odpowiednie do czyszczenia luster, szyb, skóry, powierzchni drewnianych oraz glazury. I tak chusteczki do mycia szyb marki Pureven nie pozostawiają smug na oknach, szybko pozbywają się plam i tłustych śladów po palcach. Mają przyjemny zapach, który zapewnia odczucie świeżości nawet przez kilka godzin.

Chusteczki marki Pureven są także odpowiednie do czyszczenia powierzchni wokół dziecka. Miejsce, w którym przygotowujesz pożywienie możesz przemyć nawilżaną ściereczką w wersji Food Surfaces. Są bezzapachowe, wygodne w użyciu i antybakteryjne. Nie wymagają użycia detergentów. Przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Nawilżane chusteczki są odpowiednie do czyszczenia luster. Delikatne formuły łatwo suną po powierzchni, zbierając po drodze wszelkie zabrudzenia.

Niezawodna mikrofibra

Ściereczki z mikrofibry są bardzo uniwersalne i świetnie sprawdzają się w czyszczeniu… niemal wszystkiego. Wystarczy nasączyć ściereczkę wodą z mydłem, aby oczyścić dowolną powierzchnię, np. powierzchnię mebli. Jak działa mikrofibra? Materiał ten ma specjalne włókna, na których zatrzymują się zanieczyszczenia. Mikrofibrę warto często myć, aby pozbyć się osadzających się na niej drobnoustrojów. Tkanina ta jest bardzo odporna na działanie czynników mechanicznych, dlatego ciężko ją podrzeć lub zaciągnąć. Jest nie tylko wytrzymała, ale także bardzo chłonna, a do tego szybko schnie. Ściereczki z mikrofibry to niezbędnik w gospodarstwie domowym.

pixel