Chusteczki Czyszczące (Mokre)

( ilość produktów: 22 )

Chusteczki czyszczące mokre

W naszym sklepie znaleźć można bardzo duży wybór specjalnych chusteczek czyszczących mokrych. Posiadamy mokre chusteczki czyszczące dedykowane do mopa, chusteczki do mycia szyb i szkła, a także chusteczki czyszczące do mebli. W ofercie naszego sklepu znaleźć można również uniwersalne chusteczki czyszczące, które sprawdzą się do pielęgnacji i usuwania zabrudzeń z każdego rodzaju powierzchni. Oferujemy również mokre chusteczki do mycia kuchni oraz łazienki.

Wśród oferowanych w naszym sklepie produktów znaleźć można ponadto specjalne chusteczki czyszczące do lodówek, zamrażarek i mikrofalówek. Tego typu chusteczki doskonale usuwają bakterie, brud, kurz, resztki jedzenia a nawet uporczywe tłuste zanieczyszczenia. Chusteczki czyszczące do mycia mikrofalówek to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia odświeżenie kuchennych sprzętów w szybki i efektywny sposób. W naszym sklepie znaleźć można produkty takich firm jak Green Shield, Dettol, Ajax czy Cif. Wszystkie produkty sprowadzane są z Niemiec.

Ostatnio oglądane
Pureven Chusteczki Czyszczące Lemon 50szt  UKPureven Chusteczki Czyszczące Lemon 50szt UK
4,75 zł
Pureven Chusteczki do Elektroniki LCD TV 50szt  UKPureven Chusteczki do Elektroniki LCD TV 50szt UK
4,75 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel