Okapy i Stal Nierdzewna

(liczba produktów: 12)

Środki do mycia okapów i czyszczenia stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znaleźć można bardzo duży wybór środków do czyszczenia okapów. Środki do czyszczenia okapów są to najczęściej środki dedykowane czyszczeniu i pielęgnacji stali nierdzewnej. Środki te zawierają specjalną formułę, dzięki której nie pozostawiają zacieków ani plam na czyszczonej powierzchni. Nie niszczą one czyszczonych powierzchni a usuwają brud a także osady z tłuszczu, plamy wody czy odciski palców. Preparaty wykorzystywane do usuwania brudu z okapów mają najczęściej postać sprayu, dzięki czemu bardzo łatwo się nimi posługiwać – wystarczy rozpylić je na czyszczoną powierzchnię a następnie przetrzeć ściereczką.

Wybrane środki do czyszczenia okapów zabezpieczają je również przed korozją. Jest to dodatkowa zaleta środków dedykowanym tylko do stali nierdzewnej. Produkty oferowane w naszym sklepie sprowadzane są z Niemiec i wyróżniają się bardzo wysoką jakością i wydajnością. Niemiecka chemia posiada wysokie stężenie koncentratu środka czyszczącego, co oznacza, że może ona poradzić sobie nie tylko z uporczywymi zabrudzeniami, ale również starcza na dłużej, ponieważ już niewielka ilość wybranego środka pozwoli wygrać z brudem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel