Środki czystości do łazienki

(liczba produktów: 169)
Środki czystości do mycia łazienki skutecznie usuwają kamień, pleśń i wszelkie zabrudzenia. Pozwalają cieszyć się higieniczną czystością i zniewalającym błyskiem odnowionych powierzchni. Dzięki nim szybko i profesjonalnie zdezynfekujesz przestrzenie narażone na namnażanie się zarazków. Środki czystości do mycia łazienki wyróżnia siła działania i wysoka skuteczność

Środki do mycia kabin prysznicowych

Dobre środki do mycia kabin prysznicowych powinny w ekspresowym tempie usuwać kamień oraz pleśń. Mają jednocześnie czyścić i zapewniać przyjemny zapach, który da długotrwałe uczucie świeżości. Najlepsze środki do mycia kabin prysznicowych dzięki aktywnej pianie skutecznie usuwają osady z wody oraz mydła z różnego rodzaju powierzchni: szkła, glazury, ceramiki, powierzchni chromowanych i stali nierdzewnej. Gdzie można nabyć takie detergenty? W naszym sklepie internetowym zebraliśmy produkty znanych i cenionych marek. Wszystkie pochodzą od oryginalnych producentów, którzy zazdrośnie strzegą swoich receptur. Tenzi, Frosch, Cillit, Ludwik – te i wiele innych preparatów znajdziesz w zasobach naszego sklepu.

Środki do mycia kabin prysznicowych zawierają związki wybielające na bazie chloru i substancje dezynfekujące, które pozwalają odnowić powierzchnie w łazience. Jeśli jednak zależy Ci na ekologicznym składzie, sięgnij po produkty marek typu Swonco czy EfektLotosu. Środki do mycia kabin prysznicowych wymienionych marek zawierają składniki pochodzenia roślinnego i są biodegradowalne.

Ekologiczne środki do sprzątania łazienki

Ekologia odgrywa coraz ważniejszą rolę w naszym życiu. Staramy się rozważnie korzystać z produktów zarówno spożywczych, jak i tych przemysłowych. Dbamy o to, aby nasza dieta składała się z warzyw i owoców pozyskiwanych lokalnie. Dbamy również o to, aby stosowane przez nas kosmetyki były odpowiednie dla wegan i ulegały biodegradacji. Czemu nie mielibyśmy zadbać także o to, aby środki do sprzątania łazienki również były ekologiczne?

Ekologiczne środki do mycia łazienki są bezpieczne dla środowiska. Nie stanowią zagrożenia dla organizmów żywych, ponieważ bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. Ważnym potwierdzeniem bezpieczeństwa jest certyfikat EU Ecolabel nadawany przez niezależną instytucję – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Znak EU Ecolabel oznacza, że dany produkt spełnia wysokie standardy środowiskowe podczas całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Środki do czyszczenia łazienki

Środki do czyszczenia łazienki pozwalają pozbyć się bakterii, które w warunkach ciągłej wilgotności i ciepła, jakie panują w toalecie, namnażają się wyjątkowo szybko. W tej kategorii znajdziesz środki do czyszczenia kabin prysznicowych, środki do czyszczenia umywalek, środki do czyszczenia sedesu, a także środki udrażniające odpływy. Wśród tego typu produktów znajdziesz także uniwersalne środki do czyszczenia łazienki, które ze względu na zawarte składniki świetnie nadają się do usuwania brudu z różnego rodzaju powierzchni.

Najczęściej zadawane pytania

Jak samemu zrobić środek do czyszczenia łazienki?

W celu wyczyszczenia łazienki możemy użyć octu lub sody oczyszczonej. Pierwsza z wymienionych substancji dość dobrze radzi sobie z osadem z mydła i kamieniem. Soda oczyszczona natomiast ma działanie oczyszczające. Jednak skuteczność tych preparatów jest raczej niska w porównaniu do detergentów produkowanych przez specjalistów, dlatego zalecamy, aby przy sprzątaniu łazienki sięgać po sprawdzone środki znanych i cenionych marek.

Jak używać środków do czyszczenia łazienki?

Stosując środki do czyszczenia łazienki, zawsze kieruj się instrukcjami znajdującymi się na etykiecie produktów. Zakładaj rękawice ochronne i pilnuj, aby sprzątane pomieszczenie było odpowiednio przewietrzane, by nie doszło do zatrucia.

pixel