Prysznic i Wanna

( ilość produktów: 84 )

Środki do mycia pryszniców i wanien

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można środki do czyszczenia pryszniców oraz środki do czyszczenia wanien. W naszym sklepie posiadamy produkty, które mają za zadanie usuwać brud i kamień z kabin prysznicowych oraz z wanien, a także zapobiegać powstawaniu kamienia czy rdzy. Oferujemy środki w różnej postaci – od sprayów, przez żele poprzez specjalne antybakteryjne chusteczki czyszczące. Środki do czyszczenia pryszniców i kabin prysznicowych służą do stosowania w miejscach, gdzie występuje brud – sprawdzą się idealnie do usuwania osadów z mydła oraz innych kosmetyków do ciała. Dzięki specjalnej formule, środki te nie pozostawiają smug.

Posiadamy bardzo szeroki wybór środków do walki z kamieniem. Środki te sprawdzą się doskonale do czyszczenia powierzchni w łazience. Wyróżniają się tym, że nie wymagają szorowania. Usuwają one kamień dzięki specjalnej formule a przy tym nie niszczą czyszczonych powierzchni i świetnie posłużą podczas czyszczenia armatury. Środki do czyszczenia wanien to z kolei preparaty, które także usuwają kamień i nie zostawiają zacieków, jak również usuwają osady powstałe z mydła oraz innych kosmetyków.

12
Ostatnio oglądane
Cillit Bang Zero Kamienia Spray 750mlCillit Bang Zero Kamienia Spray 750ml
12,37 zł
Cillit Bang Aktywna Piana Brud i Osady z Mydła 600mlCillit Bang Aktywna Piana Brud i Osady z Mydła 600ml
11,33 zł
Antikal do Usuwania Kamienia z Łazienki na Kamień Spray 750ml DEAntikal do Usuwania Kamienia z Łazienki na Kamień Spray 750ml DE
15,99 zł
Cif Perfect Finish Pleśń Czarne Osady Spray 435mlCif Perfect Finish Pleśń Czarne Osady Spray 435ml
11,41 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel