Środki do czyszczenia mebli

(liczba produktów: 38)

Podczas sprzątania największym utrapieniem każdej pani domu jest kurz, który zazwyczaj jest trudny do wyeliminowania. Roztocza potrafią się zadomowić praktycznie na wszystkich meblach i tylko systematyczne sprzątanie może uchronić nas przed licznymi alergiami i problemami ze zdrowiem. Jakie preparaty warto stosować, aby walka z kurzem okazała się skuteczna?

Niezawodne środki na kurz w domu

Na rynku istnieje obecnie mnóstwo różnych środków eliminujących kurz w naszym domach. Jednym z najpopularniejszych produktów do usuwania nagromadzonego kurzu są uniwersalne spray’e do mebli, dzięki którym nie tylko pozbędziemy się kurzu na dłużej ale dodatkowo zadbamy o pielęgnację naszych mebli. Warto sięgnąć po niemieckie środki do likwidacji kurzu, które oferuje sklep "Niemchem", bowiem składniki zawarte w tego typu preparatach nie tylko wchłoną nagromadzony brud, ale dodatkowo ograniczą osadzanie się zanieczyszczeń. Wiele osób w walce z uporczywym kurzem stosuje papierowy ręcznik kuchenny, który nie jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na rozpraszający się dodatkowy kurz. Warto sięgnąć po ścierki chłonne uniwersalne, które dzięki licznym mikro- preforacjom nie tylko wyczyszczą wszystkie powierzchnie, ale dodatkowo je wypolerują. Świetne okażą się także antystatyczne suche ściereczki do podłóg, które idealnie sprawdzą się w przypadku nagromadzonej sierści zwierząt. Formuła zawarta w tych preparatach wchłonie nagromadzony brud i kurz, a dodatkowo zapobiegnie ponownemu się jego osadzaniu.

Jak pozbyć się kurzu w domu?

Stosując się do poniższych porad, możemy zmniejszyć ilość kurzu w naszym domu.

  • Regularne odkurzanie - systematycznie odkurzając i piorąc dywany w naszym domu, pozbędziemy się wszelkich roztoczy.
  • Wietrzenie pomieszczeń - aby kurz nie gromadził się w naszym domu, należy jak najczęściej wietrzyć każde pomieszczenie, najlepiej kilka razy dziennie.  Zimą, w sezonie grzewczym, które sprzyja tworzeniu się kurzu wystarczy przewietrzyć pokój przez krótką chwilę. Nie wychłodzimy zbytnio mieszkania, a dodatkowo oprócz likwidacji kurzu, poprawi się cyrkulacja powietrza, co dobrze wpłynie na nasze samopoczucie i koncentrację.
  • Wentylacja - głównym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu kurzu w naszych domach są brudne i zatkane kratki wentylacyjne. Dlatego dobrze, jest regularnie je przecierać mokrą ściereczką, dostępną w naszym sklepie, która idealnie usunie uporczywy brud z każdej powierzchni, nawet tej trudno dostępnej.
  • Czyszczenie tapicerki - wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kurz może osiadać także na meblach tapicerowanych. W tym przypadku należy unikać przecierania tego typu mebli mokrą szmatką, ponieważ  w ten sposób wcieramy jeszcze głąbiej w materiał powstały brud i kurz. Najlepszym rozwiązaniem w utrzymaniu czystości na meblach tapicerowanych jest użycie specjalnej pianki czyszczącej, która dzięki unikalnej formule sprawi, że nasze meble będą czyste i pachnące na dłużej.
  • Czyste okna - osoby, które w swoich domach posiadają plastikowe okna, powinny pamiętać o odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Dodatkowo nie tylko mycie okien, ale także ich ram i parapetów, za pomocą uniwersalnych chusteczek firmy G&G zagwarantują  czystość i świeżość na dłużej.
  • Czyszczenie odkurzacza - ważną rzeczą jest, aby regularnie wymieniać worki w odkurzaczu, oraz po każdym sprzątaniu czyścić filtry. To zapewni w domu mniejszą produkcje roztoczy.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest idealny preparat na roztocza?

Wiele środków czyszczących powierzchnię, nie zapewnią nam skutecznej ochrony w walce z roztoczami. Dzięki produktom dostępnym w ofercie sklepu "Niemchem" mamy gwarancję, że kupione przez nas preparaty świetnie poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami. Środki do walki z roztoczami, które zostały sprowadzone z Niemiec, wyróżniają się bardzo wysokim stężeniem środka czyszczącego, i dzięki temu, że są tak skuteczne, poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. W ofercie sklepu każdy klient znajdzie odpowiedni środek czyszczący dostosowany do swoich potrzeb, takich renomowanych firm jak: Swiffer, Buzzy czy Pledge/Pronto. Wielu klientów zapewnia, że produkty kupione w sklepie "Niemchem", są znacznie wydajniejsze i lepsze od tych samych środków kupionych w Polsce.

Czy mycie kurzu to dobra metoda na jego eliminację?

Wiele osób do tej pory usuwa kurz tylko za pomocą ściereczki spryskanej odpowiednim preparatem. Obecnie coraz popularniejsze do walki z kurzem stają się nawilżane chusteczki, które w swoim składzie posiadają właściwości nawilżające i nabłyszczające. To idealny sposób na uporczywy kurz, nie tylko na meblach, ale także w kuchni oraz łazience, gdzie na armaturze także osadzają się cząsteczki kurzu. Chusteczki są idealne do czyszczenia wszystkich powierzchni w domu, bowiem wypielęgnują każdą powierzchnię, pozostawiając przy tym świeży zapach. 

Ile kosztują środki do czyszczenia mebli?

Nasz sklep oferuje wszystkie produkty w konkurencyjnych cenach. Wszystkie preparaty do czyszczenia mebli znajdziemy w przedziale cenowym od 4 do 50zł.

Jakie środki do czyszczenia mebli znajdę w ofercie sklepu?

W ofercie sklepu znajdziemy środki do usuwania kurzu, które są dedykowane do mebli skórzanych, tapicerowanych oraz wykonanych z drewna. Dostępne środki do usuwania kurzu możemy kupić w formie sprayu, pianki do czyszczenia albo w postaci skutecznych mokrych chusteczek do różnego rodzaju powierzchni. Na stronie sklepu oferowane są także specjalne szczoteczki elektrostatyczne, które bez problemu zwalczą kurz w trudno dostępnych miejscach.

pixel