Środki czystości do mebli

( ilość produktów: 17 )

Środki do mycia i pielęgnacji mebli

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można środki czystości do mebli wykonanych z różnych materiałów – zarówno ze skóry, jak i mebli tapicerowanych. Posiadamy nie tylko środki do mycia mebli, ale również preparaty do konserwacji mebli, które w wyraźny sposób przedłużają żywot każdego mebla. Środki do mebli mają za zadanie usuwać z nich zabrudzenia, konserwować je oraz chronić przed zabrudzeniami a także dodawać połysku i chronić przed zarysowaniami w przypadku mebli z drewna.

Oferowane w naszym sklepie środki czystości są sprowadzane z Niemiec, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz bardzo dobrą wydajność. Środki oferowane w naszym sklepie wystarczają na dłużej niż analogiczne środki wyprodukowane na polski rynek, dzięki czemu są znacznie bardziej opłacalne. Podczas wyboru właściwego środka do mebli należy sprawdzić, z czego dany mebel został wykonany i czy wybrany środek jest dedykowany do takiej powierzchni. Należy pamiętać, że skórzane meble czyści się innymi preparatami niż meble drewniane czy tapicerowane.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel