Skóra i Tapicerka

( ilość produktów: 6 )

Środki do mycia mebli skórzanych i tapicerowanych

W naszym asortymencie znaleźć można środki czystości do tapicerki oraz środki czystości do mycia mebli i akcesoriów skórzanych. Środki do myca tapicerki to przede wszystkim piany, spraye, szampony i płyny do czyszczenia. Środki do prania tapicerki doskonale sprawdzą się również do prania dywanów, dlatego zarówno do pielęgnacji dywanów, jak i mebli tapicerowanych doskonale sprawdzą się te same preparaty. Inaczej jest w przypadku mebli skórzanych. Aby skóra nie straciła swoich właściwości, należy pielęgnować ją tylko środkami dedykowanymi do skóry.

W naszym sklepie znaleźć można specjalne chusteczki do czyszczenia skóry oraz środki w sprayu, które zostały zaprojektowane do szybkiego usuwania brudu z powierzchni skórzanych oraz odżywianiu skóry, by była miękka i błyszcząca. Środki do czyszczenia tapicerki dostępne w naszym sklepie poradzą sobie natomiast bez problemu z zabrudzeniami takimi jak plamy po czerwonym winie, kawie, soku, atramencie a nawet tłustym jedzeniu. Środki czystości dostępne w naszym sklepie są sprowadzane z Niemiec, co jest gwarancją ich wydajności i wysokiej jakości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel