Mopy, miotły, zmiotki

(liczba produktów: 26)

Szeroka oferta mopów

W naszym sklepie znaleźć można bardzo szeroki wybór produktów do mopów. Posiadamy mokre ściereczki do mopa, a także suche antystatyczne wkłady do mopa, które stosować można również do czyszczenia ręcznego. W ofercie naszego sklepu znaleźć można również zestaw startowy z elektrycznym mopem ze spryskiwaczem. Zestaw ten doskonale usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju podłogi a przy tym jest łatwy w montażu i cechuje się kompaktową budową. Elektryczny mop jest lekki i łatwy w manewrowaniu, wystarczy nacisnąć guzika mop uwalnia odmierzoną ilość środka czyszczącego bezpośrednio na zabrudzone miejsce.

W naszym sklepie znaleźć można również ściereczki do mopa do drewna oraz podłóg z woskiem a także płyny do elektrycznego mopa. Wszystkie produkty, jakie są dostępne w naszym sklepie zostały sprowadzone z Niemiec. Niemiecka chemia cechuje się wysoką wydajnością i bardzo dużą efektywnością, dlatego jest tak chętnie kupowana i cieszy się tak dobrą opinią w Polsce.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel