Środki czystości do szyb

( ilość produktów: 28 )

Środki do mycia szyb

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór środków czystości do szyb. Środki do mycia szyb to bardzo ważna kategoria, ponieważ właściwie dobrany preparat pozwala nie tylko na dokładne usunięcie zabrudzeń z powierzchni, ale także nie zostawia na niej smug. Wybrane produkty posiadają także system Antypary, co oznacza, że zapobiegają one powstawaniu pary na lustrach i szybach. Płyny do mycia szyb często mają także działanie antystatycznie, dzięki któremu opóźnia się odkładanie brudu, co ułatwia ponowne umycie danej powierzchni. W naszym asortymencie znaleźć można specjalne mokre chusteczki dedykowane do mycia szyb, szkła i luster. Mokre chusteczki są bardzo wygodne w użyciu i pozwalają szybko pozbyć się brudu w łatwy sposób.

W naszej ofercie znaleźć można także preparaty do mycia szyb kominkowych. Mają one najczęściej formę piany i doskonale sprawdzą się do usuwania uporczywych zabrudzeń. Środki chemiczne z Niemiec, które znaleźć można w naszym sklepie wyróżniają się bardzo wysokim stężeniem środka czystości. Dzięki temu są one znacznie lepsze od tych samych środków kupionych w Polsce. W naszej ofercie znaleźć można produkty wielu renomowanych firm, takich jak m.in. Astonish, Dr Beckmann, Cif, Cilit czy Vileda.

Ostatnio oglądane
Clin 3in1 Lemon Cytrynowy Płyn do Mycia Szyb Okien 500mlClin 3in1 Lemon Cytrynowy Płyn do Mycia Szyb Okien 500ml
6,65 zł
Clin Antypara Anti-Fog Płyn Mycia Szyb Okien 500mlClin Antypara Anti-Fog Płyn Mycia Szyb Okien 500ml
6,65 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel