Dodatki, Czyściki, Odkamieniacze

( ilość produktów: 47 )

Dr.Beckermann - najlepszy pomocnik przy praniu

Odkamieniacze do pralki z Niemiec

W procesie prania bardzo ważne zadanie spełnia pralka. Należy pamiętać o tym, by regularnie ją czyścić, tak by służyła jak najdłużej i nie niszczyła ubrań. W ofercie naszego sklepu znaleźć można rozmaite dodatki do prania, takie jak m.in. czyściki do pralki oraz odkamieniacze z Niemiec. Odkamieniacze do pralki to środki, które pozwalają pozbyć się kamienia gromadzonego z każdym kolejnym praniem. Pralka, z której nie jest regularnie usuwany kamień po jakimś czasie może zacząć brudzić pranie, a nawet zupełnie przestać działań. Odkamieniacz do pralki najczęściej jest w postaci specjalnej tabletki, natomiast rozmaite czyściki występują w płynie, ale także w tabletkach. Czyściki w płynie wystarczy wlać do specjalnej szuflady na płyn, natomiast czyściki w tabletkach wsadzić do bębna pralki.

W naszym sklepie znajdują się również perfumy do prania, które gwarantują miły i świeży zapach prania po wyciągnięciu z pralki. Podczas prania warto pamiętać również o środku zmiękczającym wodę. Zmiękczacz wody z Niemiec chroni przed powstawaniem kamienia oraz przed brudem.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można także produkty do zmywarek, takie jak np. czyściki do zmywarki. Czyściki do zmywarki pochodzące z Niemiec to bardzo skuteczne i wydajne środki, których zadaniem jest usuwanie kamienia i brudu ze zmywarki oraz likwidowanie przykrego zapachu. Czyściki do zmywarki występują albo w postaci płynu, albo tabletek, które umieszcza się tam, gdzie klasyczne tabletki do zmywarki.

Ostatnio oglądane
Dr. Beckmann Czyścik Odkamieniacz do Pralki Pralek 250ml DEDr. Beckmann Czyścik Odkamieniacz do Pralki Pralek 250ml DE
11,99 zł
Dr Beckmann Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud z Prania 44 sztukiDr Beckmann Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud z Prania 44 sztuki
19,40 zł
Calgon 3w1 Żel Odkamieniacz do Pralki Zmiękczacz Wody 750mlCalgon 3w1 Żel Odkamieniacz do Pralki Zmiękczacz Wody 750ml
21,80 zł
Calgon Proszek 3w1 Odkamieniacz do Pralki 1kg 40prCalgon Proszek 3w1 Odkamieniacz do Pralki 1kg 40pr
21,99 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel