Kapsułki do prania

(liczba produktów: 22)
Kapsułki do prania czy proszek? Oto pytanie, które zadaje sobie wiele osób przed zakupem. Tabletki do prania to obecnie najpopularniejsza i najczęściej wybierana forma detergentu. Ich kompleksowa formuła sprawia, że nie ma potrzeby stosowania innych środków piorących. Niemieckie kapsułki do prania w różnych wariantach i w atrakcyjnych cenach znajdziecie w naszym sklepie.

Co zawierają tabletki do prania?

Najlepsze kapsułki do prania zawierają wszystkie istotne składniki, które sprawiają, że pranie jest czyste, pięknie pachnie, a jego kolor nie ulega odbarwieniu. W zależności od wariantu i producenta możecie wybrać saszetki do prania z proszkiem lub żelem do prania. W drugiej komorze jest płyn do płukania, często formuła kapsułki do prania obejmuje także zmiękczacz i w niektórych przypadkach również wybielacz.

Kapsułki do prania rodzaje, czyli jakie kapsułki do prania?

Tak samo, jak w przypadku proszku do prania, tak i kostki do prania dzielimy pod względem koloru ubrań do których są przeznaczone. Podstawowy podział to kapsułki do prania białego, kolorowego i kapsułki do prania czarnego. Dostępne są również kapsułki do prania hipoalergiczne. Bez względu na rodzaj wszystkie typy to kapsułki do prania z płynem do płukania, a oto wyróżniki każdego z nich:

Kapsułki do prania białego

Idealnie nadają się nie tylko do białych tkanin, ale także do jasnoszarych, czy kremowych. Kapsułki do białego prania świetnie piorą, usuwają plamy i co najważniejsze odświeżają kolor. Najlepsze kapsułki do prania białego stosowane podczas każdego prania wydłużają żywotność ubrań, sprawiając że mimo upływu czasu nadal wyglądają jak nowe. Proszek lub żel do prania zastosowany w formule kapsułki do białego prania skupia się na ochronie jasnych włókien, a wybielacz dba o świeżość koloru.Kapsułki do prania białego

Kapsułki do prania kolorowych ubrań

Za najlepsze kapsułki do prania uważa się te przeznaczone do kolorowych tkanin. Co ważne saszetki do prania kolorowego można stosować z powodzeniem również do jasnych ubrań. Dzięki swojej uniwersalności to najpopularniejszy wybór podczas zakupów. Świetnie usuwają plamy, zabrudzenia i dbają o zachowanie kolorów pranych tkanin.

Kapsułki do prania czarnego

Coraz większą popularnością cieszą się także kapsułki do prania czarnego. Zastosowana w nich specjalna formuła nie tylko pomaga utrzymać głęboką czerń ubrań. Tabletki do prania czarnego pomagają także odżywić już nieco wyblakłe czarne i ciemne tkaniny. Ich świetne działanie sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup.

Kapsułki do prania hipoalergiczne

Dla osób o wrażliwej skórze, dostępne są także specjalne kapsułki do prania hipoalergiczne. Świetnie sprawdzają się zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Ich specjalna formuła zmniejsza ryzyko reakcji uczuleniowej przez co są niezbędne podczas prania odzieży osób z alergią.

Kapsułki do prania promocja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na bieżąco przygotowujemy atrakcyjne oferty na kapsułki do prania z Niemiec. Zdajemy sobie sprawę, że są one najchętniej kupowanym detergentem do prania, dlatego też staramy się, aby w naszym sklepie każdy znalazł tanie kapsułki do prania najlepszych producentów i to we wszystkich dostępnych wariantach. Aby ułatwić wam zakupy i przyspieszyć decyzję o zakupie oferujemy także tabletki do prania w wielopakach. Wszystko dla oszczędności czasu i pieniędzy!

Niemieckie kapsułki do prania od Niemchem

W ofercie naszego sklepu znajdziecie pełen przekrój produktów z Niemiec. Kapsułki do prania niemieckie to wyjątkowo mocna formuła, która jest ich wyróżnikiem w porównaniu do polskich detergentów piorących. Kapsułka do prania od Bryza, Surf, Persil, Woolite, czy Coccolino – to najlepszy wybór! Wypróbujcie koniecznie i przekonajcie się sami, jak świetnie działają i dbają o zawartość waszej szafy!

Pytania i odpowiedzi:

Kapsułki do prania jak używać?

Jeżeli nie wiesz, jak używać kapsułki do prania to koniecznie zapoznaj się z naszą podpowiedzią! Przed rozpoczęciem cyklu prania należy włożyć jedną kapsułkę do prania bezpośrednio do bębna pralki. Najlepiej wrzucić ją na dno pralki i dopiero skompletować wsad.

Kapsułki do prania 2w1 co zawierają?

Kapsułki do prania 2w1 zawierają środek piorący oraz płyn zmiękczający tkaniny, który nadaje im świeży zapach.

Kapsułki do prania 3w1 co zawierają?

Formuła 3 w 1 to kapsułki do prania zawierające płyn piorący, odplamiacz oraz płyn zmiękczający. Każda substancja posiada swoją osobna komorę w kapsułce.

Ile kapsułek do prania na jeden cykl?

Na jedno pranie należy zastosować jedną kapsułkę środka piorącego o ile wsad nie przekracza 5 kg. W przypadku przekroczenia tej wagi lub bardzo silnych zabrudzeń można wyjątkowo dołożyć drugą kapsułkę do prania.

Gdzie wrzucać kapsułki do prania?

Jeżeli nie wiesz, jak używać kapsułek do prania – zapamiętaj! Kapsułki do prania należy wrzucić na dno bębna, a następnie wsadzić brudne rzeczy.

Jakie są wady kapsułek do prania?

Kapsułki do prania są bardzo polecanym środkiem piorącym. Jedyną ich wadą jest brak możliwości dozowania detergentu według potrzeb. Każdy cykl prania, bez względu na ilość pranych tkanin wymaga użycia 1 kapsułki.

Czy do kapsułek do prania dodaje się płyn do płukania?

Wszystko zależy od tego co zawiera kapsułka do prania. Jeżeli jest to tylko środek piorący, bez komory wypełnionej płynem do płukania, wtedy należy dodać do każdego cyklu prania odpowiednią ilość płynu do płukania.

Uczulenie na kapsułki do prania

Kostki do prania mogą wywoływać takie same objawy uczulenia, jak płyn do płukania czy proszek. Objawy są charakterystyczne dla kontaktowego zapalenia skóry. Aby uczulenie na kapsułki do prania nie występowało należy stosować hipoalergiczne kapsułki piorące.

Co zrobić gdy kapsułki do prania nie rozpuszczają się?

Oryginalna kapsułka do prania renomowanych producentów dobrze się rozpuszcza nawet w niskiej temperaturze prania. Kapsułki do prania nie rozpuszczają się w zbyt niskiej temperaturze, gdy zastosuje się tanie odpowiedniki dobrych tabletek.

Czy kapsułki do prania niszczą pralkę?

Wiele osób uważa, że zbyt niska temperatura prania nie pozwala na całkowite rozpuszczenie się kapsułki. Wtedy jej resztki mogą osiadać na różnych strukturach pralki i zapychać rury. Kapsułki do prania renomowanych producentów rozpuszczają się bardzo szybko i w niskich temperaturach. Kapsułki dostępne na Niem – Chem nie powodują problemów z pralką.

Czy kapsułki do prania można otwierać?

Kapsułki do prania mają specjalnie skonstruowaną osłonkę, która rozpuszcza się samoczynnie podczas kontaktu z wodą. Nie należy otwierać, nakłuwać kapsułek przed ich użyciem.

Kapsułki do prania czy płyn?

Zarówno kapsułki do prania, jak i żel mają bardzo zbliżone działanie. Wybór odpowiedniej formy detergentu powinien być uzależniony od indywidualnych preferencji.

Gdzie są najtańsze kapsułki do prania?

Najlepszą ofertę znajdziesz w sklepie Niemchem. Oferujemy niemieckie kapsułki do prania w wielu wariantach. Nasze produkty to tylko oryginalne niemieckie kapsułki do prania renomowanych producentów i to w bardzo atrakcyjnych cenach!

pixel