Perełki do prania, chusteczki do prania i chusteczki do suszarki

(liczba produktów: 3)
Na rynku pojawiają się coraz to nowe rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić nam pranie i suszenie ubrań. W naszej ofercie znajdziecie kilka nowości, które nie tylko mają uprzyjemnić cały proces, nadając praniu piękny zapach, ale także zapobiec odbarwianiu się tkanin. Sprawdź kuleczki do prania i chusteczki do prania od Niemchem!

Perełki zapachowe do prania

Perełki zapachowe dodane do prania, spowodują że wasze ubrania będą pięknie pachnieć. Dodawane granulki do prania wprost do bębna pralki, działają już od samego początku cyklu prania. To świetne rozwiązanie i bardzo ciekawa alternatywa dla osób, które nie lubią stosować płynu do płukania. Z racji tego, że perełki do prania umieszczane są w bębnie - dużo lepiej wnikają one w strukturę materiału. Przez to świeżość i zapach utrzymuje się znacznie dłużej, niż w przypadku alternatywnych rozwiązań.

Do jakich tkanin można używać kulki zapachowe do prania?

Perełki do prania możecie stosować do każdego rodzaju tkanin - zarówno białych, kolorowych jak i ciemnych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby granulki zapachowe do prania zaaplikować na przykład do prania wełny, czy innych tkanin.

Kuleczki zapachowe do prania – skondensowana formuła

Perełki zapachowe do prania są całkowicie uniwersalne, dzięki czemu stanowią niezwykle praktyczne rozwiązanie w perspektywie dzisiejszych czasów. Wystarczy dodać kulki zapachowe w niewielkiej ilości, aby ubrania świetnie pachniały przez kilka tygodni. Co ważne dzięki temu, że jest to skoncentrowany płyn w formule kuleczek, zajmuje nie wiele miejsca i świetnie sprawdzi się, gdy brakuje wam miejsca na przetrzymanie detergentów do prania. Kapsułki zapachowe do prania to idealne rozwiązanie do małej pralni!

Chusteczki do prania

Chusteczki do prania mogą mieć wielorakie zastosowanie. Należy je dobierać pod kątem efektu, jaki chcemy za ich pomocą uzyskać. Niemieckie chusteczki do prania dostępne w naszym sklepie są bardzo wydajne i skuteczne, dzięki wysokiej zawartości koncentratu. Należy włożyć je do bębna pralki wraz z praniem, a po zakończonym cyklu po prostu wyjąć z bębna i wyrzucić.

Chusteczki wyłapujące kolor

Najpopularniejsze chusteczki do prania to te zapobiegające barwieniu ubrań. Chusteczki przeciw farbowaniu odgrywają bardzo ważną rolę, dbają o to aby podczas prania kolorowych ubrań nie doszło do pofarbowania całego wsadu przez jedną, mocno barwiącą tkaninę. Chusteczki do prania wyłapujące kolor pozwalają na zachowanie ubrań w idealnej formie. Stosując je regularnie, podczas prania kolorów można mieć pewność, że nie dojdzie do zniszczenia ubrań. Chusteczki odbarwiające możecie kupić w naszym sklepie. Niemieckie chusteczki zapobiegające farbowaniu są dużo wydajniejsze i zaledwie jedna wystarczy na każdy cykl prania. W naszym sklepie znajdziesz chusteczki wyłapujące kolor w różnych wariantach!

Chusteczki odplamiające

Bardzo chwalone przez użytkowników są chusteczki do prania o działaniu odplamającym. Świetnie sprawdzają się w przypadku trudnych plam, z którymi proszek nie jest w stanie dać sobie rady. Chusteczki odplamiające ukierunkowane są na wywabianie plam z tłuszczu, oleju, czy kawy. Jeżeli zdarzają się wam trudne zabrudzenia, warto mieć je w swojej pralni!

Chusteczki do prania czarnego

Chusteczki do prania przeznaczone do czarnych i ciemnych tkanin to świetne rozwiązanie, którego celem jest utrzymanie czarnych ubrań w świetnej formie bez względu na ilość prań. Chusteczki do prania czarnego warto stosować zawsze podczas cyklu prania ciemnych tkanin, dzięki czemu będą one wyglądać jak nowe.

Chusteczki wybielające

Jeżeli macie dużo białych ubrań to koniecznie uzupełnijcie zapasy chusteczek do białych tkanin. Stosując je regularnie możecie mieć pewność, że wasze białe i jasne ubrania zachowają swój pierwotny kolor na dłużej. Co ważne chusteczki wybielające dodane do prania, pomagają również w odzyskaniu bieli zużytych tkanin.

Chusteczki do suszarki

Osobną kategorią chusteczek wśród detergentów do prania są chusteczki do suszarki. Co ważne mają one kilka istotnych funkcji. Zmiękczające chusteczki do suszarki nasączone są specjalną esencją zapachową, która nadaje ubraniom świeży, bardzo ładny zapach. Co więcej zawierają preparat, który zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Zapach do suszarki na pranie pomaga również w zmniejszeniu ilości zagnieceń. Jeżeli macie w swojej pralni także suszarkę to koniecznie zaopatrzcie się w chusteczki do suszarki lub perełki zapachowe do suszarki, które spotęgują efekty jej działania!

Jak przechowywać chusteczki do prania i chusteczki do suszarki?

Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że aby detergenty zachowały swoje właściwości muszą być odpowiednio przechowywane. Zarówno chusteczki do prania, jak i chusteczki do suszarki warto dodatkowo zabezpieczyć. Ich papierowe opakowanie niestety nie chroni w pełni przed wilgocią i zabrudzeniami. W związku z tym warto po każdym użyciu, włożyć pudełko z czystymi chusteczkami do szczelnie zamykanego, plastikowego pudełka.

Pytania i odpowiedzi:

Jak działają perełki zapachowe?

Perełki zapachowe składają się ze skondensowanych aromatów, które nadają ubraniom, pościeli i innym materiałom świeżość i atrakcyjny zapach na długi czas. Wnikają one bowiem w strukturę materiału i utrzymują się w niej przez długi czas. Dzięki temu możemy zawsze cieszyć się świeżym i pachnącym praniem.

Perełki zapachowe do prania jak używać?

Przed rozpoczęciem cyklu prania należy dodać odpowiednią ilość perełek zapachowych do bębna pralki.

Na jak długo perełki zapachowe nadają świeżość?

Okres działania perełek zapachowych może być bardzo zróżnicowany w zależności od producenta i ich specyfiki. Niemniej jednak minimalny czas, przez który ubrania utrzymują zapach i świeżość wynosi kilka tygodni. W większości przypadków jest on jednak znacznie dłuższy - sięgający nawet do kilkunastu tygodni.

Jak często stosować perełki zapachowe do prania?

Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby kulki zapachowe do prania stosować do każdego cyklu prania. Nie posiadają one bowiem właściwości toksycznych dla człowieka. Jeśli będziemy stosować kuleczki do prania regularnie, możemy mieć pewność że nasze ubrania, bielizna i pościel będą mieć zawsze przyjemny, świeży zapach.

Czy perełki do prania są bezpieczne?

Perełki zapachowe do suszarki i prania zawierają duże stężenie substancji wonnych. Nie oznacza to jednak, że są one toksyczne. Mogą być niebezpieczne dla zdrowia, jedynie gdy dojdzie do połknięcia lub np. kontaktu z otwartą raną skórną.

pixel