Prasowanie

(liczba produktów: 2)
Bestsellery
Air Wick Active Fresh Zestaw Komplet + 2x WkładAir Wick Active Fresh Zestaw Komplet + 2x Wkład
85,47 zł90,60 zł
Vanish Proszek Spray do Prania Dywanów ZestawVanish Proszek Spray do Prania Dywanów Zestaw
53,18 zł55,99 zł
Air Wick Freshmatic Zapas Wkład 6 x 250ml Mega MixAir Wick Freshmatic Zapas Wkład 6 x 250ml Mega Mix
73,99 zł90,54 zł

Woda do żelazka o zapachu kwiatów

Środki do prasowania z Niemiec

Dla wielu osób prasowanie znajduje się najniżej w rankingu domowych czynności. Z odpowiednimi środkami prasowanie może być jednak miłą czynnością, która nie zajmuje wiele czasu. W ofercie naszego sklepu znajdują się rozmaite środki do prasowania sprowadzane z Niemiec. Cechują się one nie tylko wysoką wydajnością, są również bardzo skuteczne, dzięki wysokiej zawartości koncentratu.

Odpowiednia woda do żelazka z Niemiec nie tylko sprawia, że pranie łatwiej się prasuje, wolniej się gniecie, ale również pięknie pachnie i mniej się elektryzuje. W naszym sklepie znaleźć można szeroki wybór aromatów zapachowej wody do żelazka. Specjalna woda do żelazka powoduje również, że nie osadza się w nim kamień, dzięki czemu urządzenie pozostaje sprawne na dłużej. Wodę do żelazka aplikuje się bezpośrednio do zbiornika, co znacznie ułatwia stosowanie oraz sprawia, że zarówno prasowane ubranie, jak i żelazko pięknie pachną świeżością.

Wśród środków do prasowania z Niemiec wyróżnić należy również krochmal w sprayu. Krochmal do prasowania w sprayu to doskonały sposób na utrwalenie efektów prasowania na dłużej. Jest to krochmal i utrwalacz w jednym. Krochmal w sprayu jest bardzo wydajny, dlatego jego cena jest bardzo atrakcyjna a środek cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Ułatwia on prasowanie kantów a przy tym jest bardzo wygodny w obsłudze. Wybrany element ubrania należy spryskać bezpośrednio przed prasowaniem, dzięki czemu prasowanie będzie łatwiejsze a jego efekty będą utrwalone na dłużej.

pixel