Proszek do prania

(liczba produktów: 34)

Proszki do prania, znane są powszechnie od lat. Stosuje się zarówno do prania w pralce jak i tego robionego ręcznie. Wiele osób nie wyobraża sobie stosowania innych for detergentu. W Niem-Chem znajdziecie bardzo bogatą ofertę od renomowanych producentów. Sprawdź proszek do prania niemiecki oraz polski i zobacz różnicę!

Proszki do prania – czy rzeczywiście są skuteczniejsze?

Proszek do prania jest najpopularniejszym produktem stosowanym nie tylko do prania, ale także do czyszczenia różnego typu tekstyliów i powierzchni. Towarzyszy nieustannie automatycznym urządzeniom piorącym od samego początku ich pojawienia się w gospodarstwach domowych. Nic więc dziwnego, że obecnie na rynku dostępny jest w bardzo wielu wariantach. Z upływem lat proszki do prania i ich formuła ulegały doskonaleniu. Obecnie świetnie radzą sobie świetnie nie tylko z bardzo trudnymi zabrudzeniami, ale także podczas prania w niskich temperaturach.

Dobry proszek do prania – na co zwrócić uwagę dokonując wyboru?

Aby wybrać produkt, który spełni wasze oczekiwania, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Na jakie konkretnie? Poniżej kilka porad, jaki proszek do prania wybrać?

Marka proszku do prania

Chcąc wyjść naprzeciw potrzeb naszych Klientów, oferujemy tylko najlepszy proszek do prania. Mamy w ofercie wyłącznie najlepsze proszki do prania niemieckie takich marek, jak Bryza, Persil, E i Lovela. Wybieramy tylko oryginalny niemiecki proszek do prania, aby ich wydajnością i skutecznością zachwycać naszych Klientów. Jednocześnie staramy się, aby ceny naszych produktów były bardzo atrakcyjne. W Niem- Chem kupisz tani proszek do prania o wyjątkowo wysokiej jakości!

Proszek do prania białego vs. proszek do prania kolorowego

Pierwszym pytaniem na jakie trzeba sobie odpowiedzieć jest kolor tkanin, które chcemy uprać. My polecamy niemiecki proszek do prania białego i drugi do koloru. Najlepiej mieć w domu proszek do prania w obu wariantach, jeżeli jednak nie chcemy kupować obu to proszek do prania kolorowego sprawdzi się także, przy białych i jasnych ubraniach.

Proszek do prania dla alergików, czyli proszek do prania hipoalergiczny

Osoby mające problem z wrażliwą skórą koniecznie powinny rozważyć proszek do prania antyalergiczny. Jest to najlepszy proszek do prania dla alergików, bo ma specjalnie opracowany skład. Świetnie sprawdza się także do ubrań małych dzieci, które bardzo często mają uczulenie na proszek do prania. Jeżeli zastanawiacie się jaki proszek do prania dla alergików wybrać sprawdźcie dostępną u nas markę Lovela.

Proszek do prania i walory zapachowe

Nie jest tajemnicą, że bardzo duży wpływ na to, jaki proszek do prania wybierzemy ma jego zapach. Dla zdecydowanej większości im ten zapach jest intensywniejszy, tym lepiej. Niemieckie proszki do prania charakteryzują się bardzo wyraźnym i intensywnym zapachem, przez co uważane są za intensywniejsze, mocniej działające na tkaninę. Jeżeli zastanawiacie się jaki proszek do prania najładniej pachnie, to wybierzcie koniecznie jeden z wariantów z naszej oferty. Z pewnością będziecie zachwyceni.

Proszek do prania niemiecki vs polski – co je różni?

Nie od dzisiaj mówi się o tym, że niemieckie proszki do prania są zdecydowanie lepsze. Chemia z Niemiec, a szczególnie właśnie proszek do prania z Niemiec, słynie z tego że są wydajniejsza i bardziej skuteczne od jej polskich odpowiedników. Jak to możliwe skoro skład w wielu przypadkach pozostaje identyczny? Ma to związek z bardziej skoncentrowaną formułą, dostosowaną do gustów naszych zachodnich sąsiadów. Producenci bowiem dostarczają na poszczególne rynki zróżnicowane proszki do prania. Co więcej, można spotkać proszki do prania z Niemiec, które nie różnią się składem od polskich, ale mają zróżnicowane właściwości fizyczne, np. wielkością granuli. Mniejsze cząsteczki zapewniają większą ilość powierzchni czynnej koniecznej do skutecznego działania. To sprawia, że oryginalne niemieckie proszki do prania są zdecydowanie skuteczniejsze.

Pojemnik na proszek do prania, czyli jak przechowywać proszek do prania?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby utrzymać wszystkie właściwości proszku do prania trzeba przechowywać go w odpowiedni sposób. Konieczny jest do tego szczelny pojemnik na proszek do prania, który ochroni go przed wilgocią i wnikaniem różnego typu zanieczyszczeń. Jednocześnie warto mieć także odpowiednią miarkę, która wspomoże was w dawkowaniu odpowiedniej ilości detergentu. Dobry proszek do prania niemiecki to tylko początek. Odpowiednie przechowywanie go i dawkowanie są również bardzo ważne, jeżeli zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu jego możliwości piorących.

Pytania i odpowiedzi:

Ile proszku do prania należy dozować na jeden cykl prania?

Każdy producent na opakowaniu proszku do prania wskazuje sugerowaną ilość detergentu, której należy użyć podczas pojedynczego cyklu prania. Nie mniej jeżeli pranie jest wyjątkowo mocno zabrudzone lub nie wypełniamy całego bębna, możemy modyfikować dodawaną ilość detergentu.

Gdzie wsypać proszek do prania?

To bardzo często zadawane pytanie. Proszek do prania powinien być dozowany z podajnika detergentów, czyli tzw. szuflady.

Do jakiej przegródki wsypać proszek do prania?

Szuflada na detergenty w pralce ma specjalne oznaczenia. Proszek do prania powinno się wsypywać do przegródek I (pranie wstępne) i II (pranie zasadnicze) w zależności od wybranego cyklu prania.

Za dużo proszku do prania – co się stanie?

Zbyt duża ilość proszku do prania spowoduje skutek odwrotny od zamierzonego. Tkaniny prane w pralce musza uderzać o bęben, aby zabrudzenia zostały z nich usunięte. Zbyt duża ilość proszku do prania to za duża ilość piany, która to uniemożliwi, a co za tym idzie pranie nie będzie skuteczne.

Jak odmierzyć proszek do prania bez miarki?

Proszek do prania można z powodzeniem odmierzać tradycyjną dużą łyżką, która ma pojemność 15 ml. Zawiera się w niej około 25-30 g proszku do prania.

Jak rozpuścić skamieniały proszek do prania?

Dozownik namocz w dużej misce z dodatkiem płynu do naczyń przez kilka godzin. Następie dokładnie wypłucz proszek do prania, który się rozpuści.

Czy można wsypać proszek do prania bezpośrednio do bębna?

Dozowanie proszku do prania bezpośrednio do bębna pralki może powodować zabrudzenia na tkaninach. Nie rozpuszczony proszek, który osiądzie na ubraniach nie wypłucze się odpowiednio, a co za tym idzie cykl prania będzie wymagał powtórzenia.

Jaki proszek do prania jest najskuteczniejszy?

Wybierając proszek do prania warto zwrócić szczególną uwagę na detergenty z Niemiec. Niemiecki proszek do prania nie tylko ładnie i intensywnie pachnie, ale przede wszystkim dużo lepiej radzi sobie z zabrudzeniami niż jego polski odpowiednik.

pixel