Żel do prania

(liczba produktów: 15)

Żele do prania są jednym z podstawowych zamienników dla popularnych proszków. Stanowią koncentrat środków piorących. Dzięki temu są niezwykle wydajne. Stosunkowo niewielka ilość żelu do prania jest w stanie niezwykle skutecznie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Płyn do prania co to takiego?

Jest to nic innego, jak proszek w formie płynnej. Żel do prania działa w bardzo podobny sposób co tradycyjny proszek. Ma natomiast kilka zalet, które sprawiają, że staje się coraz popularniejszy wśród naszych Klientów. Żel do prania dzięki swojej płynnej formie działa nieco szybciej niż tradycyjny proszek. Nie wymaga on czasu i odpowiedniej temperatury, aby się rozpuścić i rozpocząć pranie. Świetnie radzi sobie w nawet bardzo mocno zapełnionym bębnie pralki. Płyn do prania dzięki temu, że nie wymaga rozpuszczenia nie pozostawia smug i zabrudzeń, tak jak to czasem ma miejsce w przypadku nie rozpuszczenia części dodanego do prania proszku. Skoro wiemy już co to jest żel do prania, przejdźmy do ich zastosowania.

Płyny do prania niemieckie – rodzaje i przeznaczenie

Wśród płynów do prania każdy znajdzie z pewnością odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Tak jak w przypadku kapsułek, tak i żele do prania kupisz w odpowiednim wariancie.

Żel do prania kolorowego

Jest to nic innego, jak płynny odpowiednik kapsułek i proszku stosowany do prania kolorowych tkanin. Jego specjalna formuła pozwala na dokładne usunięcie brudu z kolorowych ubrań bez utraty ich koloru.

Płyn do prania białego

Bardzo dużą popularnością cieszy się również płyn do prania białego. Świetnie radzi sobie z dopieraniem białych tkanin i z pielęgnacją ich koloru.

Płyn do prania czarnego

Jest to stosunkowo nowy produkt, który zyskuje coraz większą popularność. Świetnie czyści ciemne i czarne ubrania, jednocześnie dbając o żywotność ich koloru. Płyn do prania czarnego sprawia, że ubrania prane w takich detergentach wyglądają jak nowe, nawet po wielu praniach.

Ekologiczny płyn do prania

Coraz częściej spotykane i zarazem coraz popularniejsze stają się ekologiczne odpowiedniki standardowego żelu do prania. Ekologiczny płyn do prania to specjalnie opracowana formuła i składniki które są bezpieczne dla środowiska.

Hipoalergiczny płyn do prania

Producenci wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów przygotowali także specjalną formułę dla alergików. Płyn do prania hipoalergiczny przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci z wrażliwą skórą, skłonną do alergii. Płyny do prania dla alergików to świetne rozwiązanie, coraz powszechniejsze na naszym rynku. Dobry płyn do prania z Niemiec dla alergików znajdziecie także w Niemchem.

Niemiecki płyn do prania, a jego wydajność i skuteczność

Jak już wcześniej zostało wspomniane żele do prania niemieckie i polskie stanowią rodzaj koncentratu. Oznacza to, że stężenie aktywnych substancji czyszczących jakie mają niemieckie żele do prania jest stosunkowo duże. Dzięki temu są nie tylko ekonomiczne, ale również niesamowicie skuteczne względem proszku. Ich efektywność jest większa, dlatego że mieszają się z wodą bardzo równomiernie. Dzięki temu podczas prania cała zawartość bębna jest czyszczona w takim samym stopniu. Co ważne dostępne w naszym sklepie detergenty, w tym niemieckie płyny do prania są lepsze niż ich polskie odpowiedniki. Niemiecki płyn do prania ma jeszcze większą moc i wydajność, dzięki czemu działa lepiej i wystarcza na jeszcze dłużej!

Płyny do prania, a stan techniczny pralki

Niemiecki żel do prania jedynie rozcieńcza się w wodzie, a nie rozpuszcza. W związku z tym nie powstaje ryzyko, że nie rozpuści się całkiem lub zacznie osadzać w przewodach wewnątrz pralki. Wpływa to bardzo dobrze na całościową kondycję mechaniczną urządzenia. W porównaniu do proszku, pralki w których stosowane są żele do prania niemieckie cieszą się nawet kilkukrotnie dłuższą żywotnością. Tym samym możemy dużo zaoszczędzić stosując każdorazowo żel do prania, tym bardziej, że zaledwie niewielka jego ilość wystarczy, aby dobrze pozbyć się wszelkich zabrudzeń z odzieży, pościeli, firanek czy ręczników.

Najlepszy płyn do prania niemiecki

Wybierając płyn do prania od Niem-Chem masz pewność najwyższej jakości. Oferujemy tylko oryginalne niemieckie płyny do prania tkanin różnego typu i koloru. Wypróbuj koniecznie żele do prania niemieckie i porównaj ich niesamowitą wydajność do naszych polskich odpowiedników.

Pytania i odpowiedzi:

Co lepsze do prania płyn czy żel?

Płyn do prania i żel do prania przez wielu uważane są za tą samą grupę środków piorących. Każdy z nich ma swoje zalety, nie mniej żel ma nieco gęstszą konsystencję, a co za tym idzie ma większą wydajność.

Czym się różni żel od płynu do prania?

Główna różnica między oba środkami to ich konsystencja, która jest nieco bardziej gęsta w przypadku żelu. Oznacza to, że płyn do prania jest nieco delikatniejszy niż detergent w formie żelu.

Gdzie wlać płyn do prania?

Wiele osób zadaje sobie pytanie - gdzie wlewa się płyn do prania? Płyn do prania należy wlać do odpowiedniej komory dozownika. Jeżeli planujemy tylko pranie zasadnicze, wtedy odpowiednią ilość płynu do prania należy dodać do komory z symbolem II. W przypadku prania wstępnego należy dodać środek również do komory I.

Gdzie wlać żel do prania?

W sieci można naleźć wiele pytań odnośnie żelu do prania, szczególnie gdzie wlewać żel do prania? Tak samo, jak w przypadku płynu do prania żel powinien być dozowany do odpowiedniej komory dla prania wstępnego i zasadniczego.

Płyn do prania jak używać?

Płyn do prania należy dozować według zaleceń producenta. Wystarczy dodać go do odpowiedniej komory dozownika i włączyć wybrany cykl prania.

Żel do prania jak używać?

Zastanawiasz się, jak używać żelu do prania? Nic prostszego! Tak samo jak w przypadku płynu dodaj detergent do odpowiedniej komory w szufladzie na detergenty.

Czy można wlać płyn do prania lub żel do prania do bębna pralki?

Płyn do prania lub żel do prania można umieścić bezpośrednio w bębnie pralki. Należy to zrobić w specjalnym dozowniku i umieścić bezpośrednio w bębnie na znajdującej się w pralce odzieży.

Płyn do prania i żel do prania ile wlewać?

Stosuj się do instrukcji na opakowaniu. Zdecydowana większość tego typu detergentów posiada odpowiednią nakrętkę, dozownik który wskazuje optymalną ilość środka piorącego.

Czy do płynu do prania dodaje się płyn do płukania?

Płyn do płukania należy dodać do osobnej komory dozownika, aby po ubraniu odzieży wypłukać ją w ulubionym płynie do płukania.

Jaki dobry żel do prania lub płyn do prania?

W ofercie Niemchem znajdziecie najwyższe jakości żele do prania i płyny do prania. Niemieckie detergenty świetnie radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń i są zdecydowanie wydajniejsze, niż ich polskie odpowiedniki.

pixel