Sole do zmywarki

( ilość produktów: 10 )

Sól do zmywarek z Niemiec

Sole do zmywarek to bardzo przydatny produkt, który powinien posiadać każdy właściciel zmywarki. Sole do zmywarki z Niemiec zapobiegają osadzaniu się kamienia we wnętrzu zmywarki oraz na naczyniach podczas mycia. Dzięki stosowaniu niemieckiej soli do zmywarki naczynia zyskują większy połysk, a przy tym są myte zmiękczoną wodą, dzięki czemu nie są narażone na zniszczenie i zmatowienie podczas wielokrotnego mycia. W ofercie naszego sklepu znajduje się m. in. sól do zmywarki Finish. Sól ta poprawia działanie zmywarki, a dzięki jej stosowaniu chronimy filtry i spryskiwacze w zmywarce, dzięki czemu będzie ona dłużej sprawna.

Niemiecka sól do zmywarki to produkt, o którym warto pamiętać podczas czyszczenia naczyń, ponieważ zapewnia ona nie tylko czystsze naczynia, ale również przedłuża życie samej maszyny. W naszym sklepie dostępne są różne wielkości opakowań soli do zmywarki, dlatego można kupić jedno opakowanie na dłuższy czas lub co jakiś zaopatrywać się w mniejsze opakowanie, które z pewnością zajmuje mniej miejsca w kuchni. Chemia sprowadzana z Niemiec jest bardzo skuteczna i wydajna dzięki wysokiej zawartości koncentratu. Posiada ona również bardzo korzystne ceny w porównaniu do chemii kupowanej w Polsce. Niemiecka chemia do zmywarek w rankingach cieszy się bardzo wysokimi pozycjami, a przy tym ma bardzo konkurencyjne ceny.

Ostatnio oglądane
G&G Spezial Salz Sól do Zmywarki 2kg DEG&G Spezial Salz Sól do Zmywarki 2kg DE
5,70 zł
Finish Sól do Zmywarki Zmiękczająca Wodę 1,5 kg Finish Sól do Zmywarki Zmiękczająca Wodę 1,5 kg
8,56 zł
Finish Sól do Zmywarki Gruboziarnista 4kg Finish Sól do Zmywarki Gruboziarnista 4kg
18,99 zł
Finish Professional Sól do Zmywarki Gruboziarnista 10kg Finish Professional Sól do Zmywarki Gruboziarnista 10kg
33,99 zł37,99 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel